Patrycja Brejza
Trener Personalny.

Nazywam się Patrycja Brejza, jestem licencjonowanym Trenerem Personalnym, Dietetykiem i Trenerem Fitness.

Od 7 lat intensywnie interesuję się branżą związaną z Fitnessem i zdrowym stylem życia.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikację biorąc udział w szkoleniach prowadzonych przez nauczycieli o europejskiej i światowej sławie.

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy, przygotowując i prowadząc treningi ukierunkowane na indywidualne potrzeby moich Klientów.

Moi Klienci cenią sobie czas i dyskrecję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proponuję treningi w bezpiecznym miejscu, jakim jest Twój dom.
Dzięki pracy ze mną zyskasz nie tylko zdrowie, dobrą formę, ale i także czas.

Droga do sukcesu.

Kiedy hobby staje się pasją, a pasja sposobem na życie.

Kiedy 15 lat temu rozpoczynałam pracę, przekonana byłam, że swoje plany i marzenia realizować będę poprzez rozwój kariery zawodowej w korporacji. 7 lat temu urodził się mój synek. Jak każda kobieta chciałam jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Sięgnęłam więc po płytę i zaczęłam ćwiczyć. W ten sposób fitness na poważnie zakorzenił się w moim życiu. Trening stał się częścią mojego planu dnia.

Początki bywają trudne.

Zaczynałam od najprostszych form treningu. Z biegiem czasu dodawałam coraz trudniejsze i coraz bardziej wymagające zestawy ćwiczeń. Bywało, że tygodniami nie byłam w stanie wykonać w całości określonego ruchu. Treningi budowały nie tylko moją sylwetkę, ale także mój charakter.

Szybko zaczęłam dostrzegać dobre zmiany w swoim życiu. Czynności dnia codziennego nie sprawiały mi już trudności. Dobra energia, siła i pozytywne nastawienie ułatwiało mi pogodzenie pracy z obowiązkami domowymi.

Szkolenia, szkolenia, szkolenia.

Od chwili podjęcia decyzji, konsekwentnie biorę udział w kursach, szkoleniach i konwencjach. Wybieram najlepszych nauczycieli krajowych i zagranicznych.

Pierwszym krokiem było zdobycie licencji Trenera Fitness w Katowicach. Już miesiąc po egzaminie rozpoczęłam pracę w jednym z bielskich klubów.

Następnym podjętym przeze mnie krokiem było zdobycie tytułu Trenera Personalnego w Euro Fitness School w Bielsku-Białej.

Poszukuję kursów, które ściśle wiążą się z moją wizją rozwoju fizycznego. Do najważniejszych szkoleń, które ukończyłam zaliczam: Health Trainer, Best Exercise Strategy Techniques, trening funkcjonalny, trening obwodowy, szkolenie z użyciem systemów podwieszanych TRX, trening z dużymi piłkami, szkolenie uruchamiające mięśnie głębokie CORE, szkolenie sprzętowe w ujęciu funkcjonalnym.

Certyfikaty.

Blog.

list

10 powodów, dlaczego nie możesz osiągnąć wymarzonej sylwetki

Jesteś aktywna osobą? Ćwiczysz regularnie, biegasz, uważasz na to, co jesz, a nie możesz schudnąć? 10 powodów, dlaczego nie [...]

Blog

Zobacz nową sesję zdjęciową…

Każdy z nas chce czuć się dobrze, a nasze dobre samopoczucie jest nierozerwalnie powiązane z tym jak wyglądamy. Zdrowy [...]

Blog

Cukier i jego zamienniki. Czy warto szukać alternatywy?

Dr William Coda Martin uznał rafinowany, biały cukier za truciznę. Wynika to z faktu, że cukier pozbawiony jest kompletnie [...]

Blog

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego. Szczegóły w Polityce prywatności.