Kim jestem

Mama, żona, absolwentka prawa, wieloletnia pracownica korporacji, która pewnego dnia postanowiła zmienić swoje życie i całkowicie je przearanżować.

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, która dzięki wcześniejszym doświadczeniom wie, w jaki sposób znaleźć w siłę, motywację i czas, aby zadbać o swoje potrzeby.

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza popchnęła mnie dalej. Na co dzień pomagam osobom początkującym – wprowadzić ruch w rutynę tygodnia, indywidualnym klientom – osiągnąć ich wymarzony cel sylwetkowy, młodym sportowcom – poprawić wyniki oraz obolałym pracownikom – uwolnić się od bólu.

Trenujemy nie tylko po to, aby mieć zdrowe, silne i piękne ciało, ale po to, aby być sprawnym.

Droga do sukcesu.

Współpraca z podopiecznym pozwoliła mi skierować swoją ofertę do 4 grup osób:

– Kobiety 40+
– Klienci indywidualni
– Młodzi zawodnicy sportowi (piłka nożna, tenis).
– Pracodawcy i pracownicy

Nie ma jednego idealnego treningu dla każdego. Tak samo, jak nie ma dwóch takich samych osób, o takich samych możliwościach fizycznych oraz celach treningowych.

Ćwiczenia, a przede wszystkim sam trening, powinien brać pod uwagę wiek, stan zdrowia, przebyte urazy, choroby, doświadczenie sportowe, oczekiwania oraz cele treningowe.

Kobiety 40+ i osoby początkujące

Osoby, które znajdują się w tej grupie, są świadome tego, że nie ma cudnego treningu, który zmienia wygląd w tydzień.

Wypracowanie wymarzonej sylwetki to proces, który zajmuje określony czas.

Dla tej grupy osób przygotowałam specjalny panel treningowy, który zajmuje się sylwetką kompleksowo.

Spala kalorie, wzmacnia i modeluje ciało, redukuje cellulit, poprawia kondycję, dodaje energii oraz podnosi samoocenę. A wszystko to dzięki bezpiecznym ćwiczeniom bez wyskoków i podskoków.

Klienci indywidualni

Wspólnie na pierwszym spotkaniu konsultacyjnym staramy się ustalić plan działania, motywacje oraz główny cel. Klienci indywidualni często wiedzą dokładnie, co chcą osiągnąć. Do mnie należy przygotowanie treningu, który spełni oczekiwania, a jednocześnie będzie bezpieczny.

Treningi dla osób indywidualnych przygotowane zostają na podstawie analizy możliwości fizycznych, stanu zdrowia, przebytych urazów oraz chorób.

Dzięki regularnym pomiarom jesteśmy w stanie monitorować efekty treningów.

Młodzi zawodnicy sportowi

Świat sportu stale się rozwija, a sam sport staje się coraz bardziej wymagający. Indywidualne podejście do zawodnika stanowi punkt zwrotny w rozwoju bazy sportowej oraz stanowi podstawę budowy przyszłej kariery.

Praca z młodym sportowcem rozpoczyna się od analizy aparatu ruchu, zdolności motorycznych, określenia dysfunkcji.

Screening zawodnika umożliwia przygotowanie odpowiedniego planu korekcyjnego, przygotowanie treningu szybkości, mocy, siły i wytrzymałości.

W mocno napiętym planie dnia młodzieży trudno znaleźć czas na rozmowę, czy poszukiwanie rozwiązań dotyczących zmagań na boisku. W trakcie naszej współpracy zawodnik ma szansę zbudować silne i sprawne ciało, ale także mocną motywację do dalszej pracy.

Ciało może znacznie więcej, kiedy głowa prowadzi w odpowiednim kierunku.

Pracownicy i pracodawcy

Wśród osób pracujących ogromnym problemem stał się siedzący tryb życia oraz postawa ciała, jaką przyjmujemy w pracy. Coraz więcej osób skarży się na bóle kręgosłupa, pleców, barków czy szyi. Dzięki analizie ryzyka zawodowego na danym stanowisku pracy jestem w stanie przygotować zestawy ćwiczeń, które zredukują ból, ale także wzmocnią mięśnie, aby uchronić przed pogłębieniem dysfunkcji określonych struktur organizmu.

 

Elementy współpracy

Młodzi sportowcy:

– Ocena motoryczności podstawowej,
– Przygotowanie planu korekcyjnego,
– Testy badające poziom atletyzmu,
– Przygotowanie planu rozwoju,
– Monitoring obciążeń i postępów,
– Poprawa paramentów motorycznych.

Klienci indywidualni:

– Analiza potrzeb,
– Analiza stanu zdrowia oraz kondycji,
– Plan treningowy,
– Wsparcie motywacyjne,
– Monitoring osiągnięć,
– Reagowanie na zmienne w trakcie współpracy.

Panel treningowy online

– 30-minutowe treningi,
– Wzmocnienie całego ciała,
– Kształtowanie sylwetki,
– Redukcja kilogramów,
– Możliwość wykonania treningów w każdym miejscu.

Pracodawcy – pracownicy

– Ocena największych zagrożeń na danym stanowisku pracy we współpracy ze specjalistami BHP oraz pracownikami,
– Przygotowanie krótkich zestawów ćwiczeń redukujących ból oraz poprawiających zdrowie pracowników,
– Przesłanie filmów, które mogą być emitowane na nośnikach elektronicznych firmie,
– Ścisła współpraca z działem BHP oraz pracownikami w celu osiągnięcia, oraz utrzymania dobrego samopoczucia pracowników.

 

Moje osiągnięcia

W ciągu ostatnich 6 lat udało mi się pracować z dziesiątkami kobiet i mężczyzn. Przetrenowałyśmy tysiące godzin na siłowni i setki godzin w sesjach online.

Praca z młodymi sportowcami jest ogromną satysfakcją oraz motywatorem do dalszego rozwoju. Świat sportu zmienia się bardzo dynamicznie, tak samo muszą zmieniać się treningi młodych sportowców.

Wyszłam naprzeciw oczekiwaniom dojrzałych kobiet, które obawiają się treningów na sali treningowej. Dla nich powstał panel z kilkudziesięcioma treningami online, które można wykonać gdziekolwiek.

Coraz więcej pracodawców zauważa problemy zdrowotne swoich pracowników, wynikające z profilu pracy. Dla firm oraz dla samych pracowników przygotowuję krótkie filmy instruktażowe, pomagające rozwiązać problemy związane z bólem pleców, kręgosłupa, barków.

 

Czym się wyróżniam

Moja droga do pracy trenerskiej różni się znacznie od większości. Przez kilkanaście lat pracowałam w korporacji, zajmowałam się dzieckiem, domem, moimi kochanymi zwierzętami oraz rozwijałam swoją pasję. Dzięki temu jestem w stanie zrozumieć znaczenie słów „brak czasu”. Doskonale wiem, jak trudno wygospodarować czas na treningi.

Wiem także, jak to zrobić, aby ten czas znaleźć, aby znaleźć w sobie siłę i chęć zadbania o zdrowie, ciało i samopoczucie.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w kilku branżach potrafię przeanalizować potrzeby, zaplanować działania i wdrożyć je do życia. Skrupulatność oraz dbanie o szczegóły pozwalają mi przygotować zajęcia dopasowane do celów każdego podopiecznego.

W trakcie spotkań z podopiecznymi nie tylko poprawiamy wyniki sportowe, budujemy silne mięśnie i zgrabną sylwetkę, ale także budujemy pewność siebie, podnosimy samoocenę, wspieramy się i motywujemy do działania.

 

Jeżeli potrzebujesz poprawić wyniki sportowe, zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę lub po prostu wprowadzić ruch do życia codziennego, skontaktuj się ze mną przez e-mail trener@patrycjabrejza.pl lub zadzwoń 669996297

Certyfikaty.

Trener personalny_Tczew, Elbląg, Malbork_Patrycja Brejza_
Trener personalny_Tczew, Malbork, Elbląg_Patrycja Brejza
Certyfikat_Dietetyk_Trener personalny_Patrycja Brejza_Tczew, Malbork, Elbląg_Dietetyk
Trener personalny_Malbork, Elbląg, Tczew_Patrycja Brejza
Trener personalny_Tczew, Malbork, Elbląg_Patrycja Brejza
Trener personalny_Tczew, Malbork, Elbląg_Patrycja Brejza
Trener personalny_Malbork, Tczew, Elbląg_Patrycja Brejza
Trener personalny_Tczew, Malbork, Elbląg_Patrycja Brejza
Trener personalny_Malbork, Tczew, Elbląg_Patrycja Brejza

Blog.

list

Jak pobrać pomiary?

Cześć Zdaję sobie sprawę, że ćwiczymy nie tylko dla satysfakcji, ale także po to, aby rezultaty naszych wysiłków zobaczyć [...]

Panel treningowy dla osób bez kondycji – dlaczego warto do niego dołączyć?

Panel treningowy dla osób bez kondycji uwzględnia ćwiczenia, które pomogą zgubić zbędne kilogramy. Świetnie sprawdza się w przypadku osób [...]

Jak dbam o skórę ciała w domu?

JAK DBAM O SKÓRĘ CIAŁA W DOMU?💋 Zima to bardzo dobry czas, aby zadbać o wygląd oraz o jędrność [...]