Patrycja Brejza
Trener Personalny.

Nazywam się Patrycja Brejza, jestem licencjonowanym Trenerem Personalnym, Dietetykiem i Trenerem Fitness.

Od 7 lat intensywnie interesuję się branżą związaną z Fitnessem i zdrowym stylem życia.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikację biorąc udział w szkoleniach prowadzonych przez nauczycieli o europejskiej i światowej sławie.

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy, przygotowując i prowadząc treningi ukierunkowane na indywidualne potrzeby moich Klientów.

Moi Klienci cenią sobie czas i dyskrecję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proponuję treningi w bezpiecznym miejscu, jakim jest Twój dom.
Dzięki pracy ze mną zyskasz nie tylko zdrowie, dobrą formę, ale i także czas.

Droga do sukcesu.

Kiedy hobby staje się pasją, a pasja sposobem na życie.

Kiedy 15 lat temu rozpoczynałam pracę, przekonana byłam, że swoje plany i marzenia realizować będę poprzez rozwój kariery zawodowej w korporacji. 7 lat temu urodził się mój synek. Jak każda kobieta chciałam jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Sięgnęłam więc po płytę i zaczęłam ćwiczyć. W ten sposób fitness na poważnie zakorzenił się w moim życiu. Trening stał się częścią mojego planu dnia.

Początki bywają trudne.

Zaczynałam od najprostszych form treningu. Z biegiem czasu dodawałam coraz trudniejsze i coraz bardziej wymagające zestawy ćwiczeń. Bywało, że tygodniami nie byłam w stanie wykonać w całości określonego ruchu. Treningi budowały nie tylko moją sylwetkę, ale także mój charakter.

Szybko zaczęłam dostrzegać dobre zmiany w swoim życiu. Czynności dnia codziennego nie sprawiały mi już trudności. Dobra energia, siła i pozytywne nastawienie ułatwiało mi pogodzenie pracy z obowiązkami domowymi.

Szkolenia, szkolenia, szkolenia.

Od chwili podjęcia decyzji, konsekwentnie biorę udział w kursach, szkoleniach i konwencjach. Wybieram najlepszych nauczycieli krajowych i zagranicznych.

Pierwszym krokiem było zdobycie licencji Trenera Fitness w Katowicach. Już miesiąc po egzaminie rozpoczęłam pracę w jednym z bielskich klubów.

Następnym podjętym przeze mnie krokiem było zdobycie tytułu Trenera Personalnego w Euro Fitness School w Bielsku-Białej.

Poszukuję kursów, które ściśle wiążą się z moją wizją rozwoju fizycznego. Do najważniejszych szkoleń, które ukończyłam zaliczam: Health Trainer, Best Exercise Strategy Techniques, trening funkcjonalny, trening obwodowy, szkolenie z użyciem systemów podwieszanych TRX, trening z dużymi piłkami, szkolenie uruchamiające mięśnie głębokie CORE, szkolenie sprzętowe w ujęciu funkcjonalnym.

Certyfikaty.

Trener personalny_Tczew, Elbląg, Malbork_Patrycja Brejza_
Trener personalny_Tczew, Malbork, Elbląg_Patrycja Brejza
Certyfikat_Dietetyk_Trener personalny_Patrycja Brejza_Tczew, Malbork, Elbląg_Dietetyk
Trener personalny_Malbork, Elbląg, Tczew_Patrycja Brejza
Trener personalny_Tczew, Malbork, Elbląg_Patrycja Brejza
Trener personalny_Tczew, Malbork, Elbląg_Patrycja Brejza
Trener personalny_Malbork, Tczew, Elbląg_Patrycja Brejza
Trener personalny_Tczew, Malbork, Elbląg_Patrycja Brejza
Trener personalny_Malbork, Tczew, Elbląg_Patrycja Brejza

Blog.

list

Treningi domowe – jakie taśmy wybrać?

Od 5 tygodniu spotykamy się codzienne na treningach LIVE. Buduje się nam wspaniała społeczność i mam nadzieję, że dalej [...]

Blog

Treningi ONLINE – Dołącz już dziś!

Treningi od Poniedziałku do Piątku o 18.30 LIVE na Facebook 👈

Blog

Kiedy zauważę efekty treningu?

Efekty treningu to wypadkowa ilości oraz intensywności wykonanych treningów.👈

Blog

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trener Personalny Patrycja Brejza w celu korzystania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.