Panel treningowy dla osób bez kondycji – dlaczego warto do niego dołączyć?

Panel treningowy dla osób bez kondycji uwzględnia ćwiczenia, które pomogą zgubić zbędne kilogramy. Świetnie sprawdza się w przypadku osób początkujących, bez kondycji oraz nawet z większą nadwagą. To sposób na efektywne i bezpieczne ujędrnienie oraz wyszczuplenie ciała.

Panel treningowy dla osób bez kondycji – co to takiego?

W panelu treningowym znalazły się dokładnie przygotowane profesjonalne cykle treningowe. Opracowano je z myślą o osobach bez kondycji. Nie ma więc tutaj ćwiczeń, które nadmiernie obciążają kolana, a także takich, które wymagają podskoków. Są w pełni bezpieczne nawet dla początkujących.

Panel treningowy pomoże ujędrnić i wyrzeźbić ciało, poprawić samopoczucie i kondycję, spalić tłuszcz oraz zachęci do regularnej aktywności fizycznej. Ćwiczenia sprzyjają ujędrnieniu brzucha, ud czy pośladków.

Dla kogo panel treningowy?

Panel łączy w sobie efektywność, bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę z dawką ruchu. Zestaw ćwiczeń sprawdzi się w przypadku osób z nadwagą, które od dłuższego czasu się nie ruszały. Jest bezpieczny w przypadku problemów ze stawami czy plecami. Przeznaczyłam panel dla tych, którzy uważają, że inne dostępne treningi są dla nich za trudne i wymagają za dużo wysiłku.

Panel zawiera ćwiczenia bez podskoków oraz bez obciążania kolan. Jasne, przejrzyste wskazówki zachęcają do aktywności fizycznej i sprawiają, że ćwiczący ma motywację do wykonania dalszych zadań. Tempo wykonywania ćwiczeń jest dopasowane do osób bez kondycji i początkujących. Ułożyłam plan działania krok po kroku, dzięki czemu każdy nadąży za poleceniami trenera.

Sprawdzi się również w przypadku osób, które od dawna się nie ruszały lub chcą wrócić do formy po przebytej kontuzji. Polecam tym, którzy szybko się męczą, łapią zadyszki i nie wytrzymują do końca innych treningów. Pomimo dziesiątek propozycji w Internecie czasami trudno znaleźć coś naprawdę odpowiedniego dla siebie.

Co da Ci dołączenie do panelu treningowego?

Panel treningowy opracowano z myślą o osobach, które marzą o tym, aby zacząć regularnie uprawiać aktywność fizyczną. Odpowiednio rozplanowane ćwiczenia motywują, dzięki czemu ćwiczący nie czuje irytacji, że przerwał trening. Rozpisałam plan w taki sposób, aby zapewnić rozwój i spalanie tłuszczu z najbardziej wymagających partii ciała.

Podczas treningu będziesz mieć wrażenie, że trener skupia na Tobie całą swoją uwagę i z pewnością poczujesz jego wsparcie. To sposób na efektywną aktywność fizyczną w zaciszu własnego domu oraz pierwszy krok do zmiany trybu życia.

Plan treningowy jest kompleksowy, co oznacza, że krok po kroku można rozwijać swoją sprawność. Systematycznie rozwija ciało, pozwalając wysmuklić i wyrzeźbić uda, pośladki oraz brzuch. Ćwiczenia wzmacniają kondycję i poprawiają wygląd ciała, co zachęca do podejmowania kolejnych treningowych wyzwań.

Regularne ćwiczenia pozytywnie wpływają nie tylko na wygląd ciała, ale również na samopoczucie. Dzięki temu można poczuć się fantastycznie i naładować baterie pozytywną energią. Dzięki temu, że plan treningowy jest dopasowany do potrzeb osób początkujących, kończą się wymówki i „ćwiczenie od jutra”.

Systematycznie ćwicząc, szybko zgubisz zbędne kilogramy i zobaczysz, że ubrania, które nosisz, zaczną być za duże. Przestaniesz odczuwać trudności podczas wchodzenia po schodach i szybciej pokonasz dłuższe dystanse. Twoja samoocena podniesie się i z przyjemnością będziesz przeglądać się w lustrze, podziwiając efekty swojej pracy. Nabierzesz także pewności siebie, będziesz bardziej promienna.

Co obejmuje panel treningowy?

Plan treningowy składa się z kompleksowych serii. Każda z nich obejmuje 5 dedykowanych treningów, które różnią się między sobą stopniem trudności. Wszystkie stanowią całość, aby podczas ćwiczeń wykorzystywać jak najwięcej partii mięśniowych. Regularne aktualizacje dostarczają nowości, dzięki czemu treningi nie znudzą się nawet po pewnym czasie.

Panel treningowy daje nielimitowany dostęp do materiałów – filmów oraz poradników. Atutem jest także brak reklam, które mogłyby przerywać trening i wzbudzać w ćwiczącym irytację. Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia, z pewnością docenisz szczegółowe i rozbudowane opisy ćwiczeń. Wszystkie z nich zostały dokładnie omówione.

Przed każdą serią treningową omówione zostają najważniejsze elementy oraz przygotowanie do treningu. Dzięki temu podczas wykonywania ćwiczeń nic nie będzie rozpraszać. Każdy, kto poczuje potrzebę konsultacji w sprawie treningów, może skontaktować się z trenerem i wyjaśnić problematyczne kwestie. Użytkownicy panelu mają zapewnioną opcję priorytetowych odpowiedzi na wiadomości.

Trening dopasowany do możliwości

Panel treningowy  „szyty na miarę” potrzeb ćwiczących. Dzięki różnym poziomom trudności każdy może wybrać trening dopasowany do swoich możliwości. Wszystkie treningi zostały nagrane w domu – są one dostosowane do ćwiczeń nawet na niewielkich przestrzeniach. Ćwiczenia nie wymagają profesjonalnego sprzętu oprócz maty i ręcznika.

Jak przystało na trening kompleksowy, w każdym z nich uwzględniono rozgrzewkę oraz rozciąganie. Dzięki temu nie musisz poświęcać czasu na osobne poszukiwania dodatkowych filmików. Wszystko zawarłam w jednej serii. Każdy trening zamyka się w mniej niż pół godziny – koniec z wymówkami „nie mam czasu na ćwiczenia”.

Ile kosztuje panel treningowy?

W przypadku wyboru płatności cyklicznych miesięczny dostęp do panelu to koszt 19,90 zł. Jak szybko możesz policzyć, jest to cena ok. 1/4 miesięcznego karnetu na siłownię lub do klubu fitness. Tutaj dodatkowym atutem jest możliwość wykonania treningu o dowolnej porze dnia w zaciszu własnego mieszkania.

Decydując się na wybór dłuższych wariantów, miesięczna cena będzie jeszcze niższa:
– 15,60 zł za miesiąc – na 3 miesiące,
– 14,50 zł za miesiąc – na 6 miesięcy,
– 12,15 zł za miesiąc – na 12 miesięcy.

Panel treningowy jest stale rozwijany i aktualizowany, aby dostarczyć bezpieczne i efektywne ćwiczenia dopasowane do potrzeb osób początkujących.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

Zdrowy ruch, zdrowe ciało, super forma – panel treningowy dla osób bez kondycji / początkujących