Zobacz nową sesję zdjęciową…

Trener Personalny Patrycja Brejza - Gdańsl, Tczew, Malbork, Elbląg

Każdy z nas chce czuć się dobrze, a nasze dobre samopoczucie jest nierozerwalnie powiązane z tym jak wyglądamy. Zdrowy tryb życia ma ogromny wpływ na pozytywną energię życiową.

Zyskaj pozytywną energię do działania! Zobacz nową sesję zdjęciową… w roli głównej ja – Patrycja Brejza – trener personalny.

Jako Twój trener personalny szczegółowo wyjaśnię Ci co zrobić by zyskać pozytywne nastawienie do życia. Skupię się na twojej osobie i ustalę indywidualny plan działania, od najbardziej korzystnej i zdrowej dla organizmu diety, poprzez ćwiczenia precyzyjnie dobrane do twoich potrzeb, po plan treningów na najbliższy czas.

Jeśli chcesz dołączyć do nas i wzajemnie się motywować ćwicząc w grupie zapraszam do naszej salki, ale jeśli cenisz sobie dyskrecję i bardziej kameralne warunki chętnie odwiedzę Cię w twoim domu byś czuł się w pełni komfortowo. Dojadę w każdy zakamarek w okolicach miejscowości: Tczew, Pruszcz Gdański, Malbork.

Chcesz zacząć prowadzić zdrowy tryb życia? Skontaktuj się ze mną, pomogę Ci, jestem pewna, że razem damy radę, że Ty dasz radę. Wystarczy tylko chcieć. Dobre chęci to już połowa sukcesu. Wierzę w Ciebie, więc i Ty uwierz w siebie. Zbudujemy twoją sylwetkę i wyszlifujemy pozytywną samoocenę.

Jako motywator do podjęcia pierwszego kroku polecam obejrzeć zdjęcia z mojej nowej sesji, znajdziesz je w galerii. Autorem ich jest Patrícia Caldashian z którą wylądowałam w niezwykle energetyzującym miejscu. Sesja była iście magiczna, przepełniona dobrymi emocjami. Profesjonalny make-up wykonany został przez Klinika Urody Balda. Gdy patrzę na te zdjęcia, dostaję zastrzyk energii, chcę biec i ćwiczyć. Mam nadzieję, że na Ciebie również zadziałają motywująco i dadzą Ci siłę do podjęcia pierwszego kroku i skontaktowania się z trenerem personalnym. A potem będzie już tylko coraz lepiej, pamiętaj tylko, że robisz to dla siebie, że konsekwencja jest bardzo ważna i że każdy wysiłek który włożysz w zdrowy tryb życia, bezsprzecznie zaprocentuje i niewątpliwie już niebawem poczujesz się znacznie lepiej. Chcę Ci pomóc bo uwielbiam patrzeć i przebywać z ludźmi szczęśliwymi i pewnymi siebie. A wiesz przecież, że zdrowie i piękny wygląd daje bardzo dużo szczęścia, a ludzie szczęśliwi mają łatwiej w życiu.

 

 

Tagi: , , , , , , ,